Estetikle Bambaşka Birine Dönüşen Buket Aydın, İrem Helvacıoğlu’nun Burun Operasyonunu Eleştirince Tepki Yağdı

2. Sayfa programına konuk olan Sunucu Buket Aydın, Oyuncu İrem Helvacıoğlu’nun burun estetiğiyle ilgili birtakım yorumlar yaptı. Geçmişten bugüne yaşadığı değişimle ve geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme gelen Buket Aydın’ın bu açıklamalarına tepkiler de gecikmedi!

Sunucu Buket Aydın, “Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?” dedirten açıklamalarıyla gündemde şu anda…

Yıllardır ekranlarda olan Buket Aydın geçtiğimiz yıllarda, “eski patronu Yıldırım Demirören ile yasak aşk yaşadığı ve Demirören’i Emir Sarıgül ile aldattığı için işine son verildiği” iddialarıyla gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz günlerde bu iddialara istinaden Yeşim Salkım’la yaşadığı ‘metres tartışması’ da büyük yankı uyandırmıştı tabii.

Her konuda fikir beyan etmesine epey alışık olduğumuz Aydın, Milli Voleybolcumuz Ebrar Karakurt hakkında yorum yapınca; Yeşim Salkım da eski defterleri açmış ve Buket Aydın’ı geçmişiyle vurmaya çalışmıştı. Tabii iki isim arasındaki bu gerginlik gitgide tırmanmış ve büyük bir tartışmaya dönüşmüştü.

Sık sık medyada tartışma konusu hâline gelen Buket Aydın, şimdi de Oyuncu İrem Helvacıoğlu ile ilgili açıklamalarıyla dikkat çekti.

Burun estetiği yaptıran İrem Helvacıoğlu ile ilgili konuşan Buket Aydın,

Buket Aydın’ın tepki çekmesinin nedeni ise kendisinin yıllar içinde yaptırdığı estetiklerle bambaşka birine dönüşmüş olması…

Hâl böyle olunca insan ‘E bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?’ demekten kendini alamıyor…

Buket Aydın’ın söylemleri karşısında gelen yorumlara da bakalım bi’…

👇

👇

👇

👇

👇

İrem Helvacıoğlu, “yıllardır nefes alma problemi yaşadığını ve sağlık için bu ameliyatı olduğunu” söylemişti…

Velev ki kendisini öyle görmek istediği için ameliyat olmuş olsun, bunu en iyi Buket Aydın’ın anlaması gerekmiyor mu? Zira kendisi geçirdiği estetik operasyonlarla şu an bambaşka birine dönüşmüş durumda…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x