Ferdi Kadıoğlu, dünyanın en pahalı futbolcusu ilan edildi

Türkiye A Millî Futbol Takımı, EURO 2024 Çeyrek Final mücadelesinde Berlin’de Hollanda ile kozlarını paylaştı. Ay-yıldızlılar, 1-0 öne geçtiği karşılaşmayı 2-1 kaybederek turnuvaya veda etti.

TURNUVANIN TRANSFERE ETKİSİ

Vincenzo Montella’nın öğrencileri, EURO 24’ün dikkat çeken takımlarından biriydi. Özellikle adı halihazırda Avrupa kulüpleriyle anılan millî yıldızlar, Almanya’da piyasa değerini daha da arttırdı.

EURO’YA FERDİ KADIOĞLU DAMGASI

A Millî Takım’da turnuvada en çok dikkat çeken oyunculardan biri Ferdi Kadıoğlu oldu. Fenerbahçe’nin kanat oyuncusu, sergilediği performansla adeta parmak ısırttı.

İSTİKRAR ABİDESİ

Yıldız futbolcu, A Millî Takım’ın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki anahtar oyuncularından biri oldu. Ferdi, Türkiye’nin turnuvada oynadığı beş maça da ilk 11’de başladı.

‘GURUR DUYUYORUM’

Ferdi Kadıoğlu, A Millî Takım’ın EURO 2024’e veda etmesinin ardından sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: “Ülkemi temsil etmekten ve bu takımın bir parçası olup Ay-Yıldızlı formayı giymekten dolayı gurur duyuyorum. Gittiğimiz her yerde karşılaştığımız eşsiz destek için sonsuz teşekkürler.”

DORTMUND İSTİYOR!

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon anahtar oyuncularından biri olan Ferdi Kadıoğlu, transferde Avrupa’nın devleriyle anılıyor. 24 yaşındaki kanat oyuncusunu özellikle Borussia Dortmud’un istediği bildiriliyor.

‘DÜNYANIN EN PAHALI FUTBOLCUSU!’

Wolff Fuss, Ferdi Kadıoğlu için yaptığı açıklamada, “Son düdükle birlikte dünyanın en pahalı futbolcusu” sözlerini sarf etti. Ferdi’nin bu yaz transfer yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x