İBB binası önünde toplanan yurttaş, seçim kutlamalarına erken başladı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun açıklaması sonrası yurttaş, Türk bayrakları eşliğinde dans etmeye başladı. Öte yandan, AKP Genel Merkezi önünde polis dışında hiç kimsenin olmaması dikkat çekti.
Related Posts
Aksaray’da fırtınada hasar gören caminin minaresi yıkıldı
Aksaray’da yaşanan fırtınada hasar gören Ahırlı Köyü Camisi’nin minaresi kontrollü olarak yıkıldı. Camide oluşan çatlaklar nedeniyle ibadete kapatılan caminin minaresi, risk taşıması sebebiyle yıkıldı.
Kadınların etek altı görüntüsünü çeken komiserin cezası belli oldu
İstanbul Kağıthane’de bulunan bir zincir markette kadınların etek altını fotoğrafladığı gerekçesiyle yargılanan komiser, 6 yıl 3 ay hapis ve 16 bin lira adli para cezasına çarptırıldı. Komiserin, 17 yıla kadar hapsi isteniyordu.
Ali Kınık, Beyköylüler ile buluştu
Beyköy Belediyespor’un süper amatör lig şampiyonluğunu kutlamak için kente gelen Ali Kınık, Beyköylüler ile buluştu. Beyköy Belediyespor Düzce Süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamladı. Belediye başkanı seçilen Fatih Ocak, takımın şampiyonluğunu kutlamak için ünlü türkücü Ali Kınık’ı şehre getirdi. Önce kemençe ile horon oynayan Beyköylüler daha sonra Ali Kınık’ın türkülerine eşlik etti. Özellikle ‘Turan ordusu’, ‘Yalnız Değilsin’ ve ‘Kurtlar Sofrası’ türküleri Beyköylülerden tam not aldı.