Safir 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 2. bölüm fragmanı izle! Safir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönüşüyle bir araya gelirler. Abisinin kesin dönüş yapmasıyla Yaman çocukluk aşkı Feraye’nin doğum gününde ona sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verir. Safir 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Safir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? 2. bölüm fragmanı izle!

SAFİR 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Safir’in bugünkü 4. bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman çıktığında detayları ileteceğiz.

SAFİR DİZİSİ KONUSU

Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönüşüyle bir araya gelirler. Abisinin kesin dönüş yapmasıyla Yaman çocukluk aşkı Feraye’nin doğum gününde ona sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verir. Ancak o gece küçük kardeşi Okan’la başlarına gelen felaket tüm dengeleri değiştirecek, herkesin hayatını alt üst edecektir.

Kapadokya’nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar, büyük oğulları Ateş’in Amerika’dan dönüşüyle bir araya gelirler. Abisinin kesin dönüş yapmasıyla Yaman çocukluk aşkı Feraye’nin doğum gününde ona sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya karar verir. Ruhun Duymaz 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ruhun Duymaz yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? 2. bölüm fragmanı izle!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir